Keramická dlažba do garáže

Dejte přednost keramické dlažbě do garáže před klasickým betonem

Garáž zdaleka nemusí být jen prostor pro příjemnější parkování a spolehlivá ochrana pro vaše auto. Často to bývá také pravý ráj všech kutilů či příležitost vytvořit si tzv. pravý chlapský svět.

Ať už ji teprve stavíte nebo jen renovujete, začněte pevnou půdou pod nohama, která snese zátěž i několika tun. Keramická dlažba do garáže vám zajistí dostatečně odolnou, ale zároveň opravdu bezpečnou podlahu, kterou určitě oceníte. Tato keramika rozhodně nepatří mezi křehký materiál. Naopak je perfektně připravená na proměnlivé počasí i teploty pod bodem mrazu. Pokud si vyberete keramickou dlažbou s vysokou odolností proti mrazu, můžete s podlahou jednoduše a efektně sjednotit i vjezd do garáže. Keramická dlažba je samozřejmě protiskluzná a nepoškodí ji např. barva ani veškeré běžně dostupné chemikálie, které se mohou objevit na zemi v garáži nebo jednoduše ukápnout z auta. Ve srovnání s často používaným betonem se keramická dlažba v garáži mnohem lépe udržuje, protože do sebe nevstřebává žádné tekutiny a nehrozí ani drolení v rámci opotřebovávání. Podlahu tak stačí jen běžně vyluxovat a vytřít a garáži budete mít pořád stále čisto.

Keramická podlaha do garáže vnese i zajímavější design než jen zemité odstíny betonu. Přesvědčte se v naší nabídce. Vybraný design keramické dlažby doporučujeme si osobně prohlédnout či osahat v našem showroomu, kde se můžete i poradit s odborníky. Budete mít jistotu, že jste si dobře vybrali, nejen v barvách podlahy vaší garáže.